Loading
X
Zadzwoń już dziś! 508 334 188 | optyktwojeoczy@gmail.com

OPTYK TWOJE OCZY o miejsce, w którym mogą Państwo wykonać badanie wzroku pod kątem okularów i soczewek kontaktowych z nauką ich zakładania i zdejmowania oraz mogą Państwo dobrać odpowiednie okulary dla siebie.

Dzięki specjalnym badaniom optometrycznym wykonanym w naszym gabinecie precyzyjnie dobieramy moc i konstrukcję szkieł, co jest podstawą dobrego obuocznego widzenia. Klienci naszego salonu optycznego korzystać mogą z bogatej oferty opraw okularowych zróżnicowanych pod względem kształtów, wzornictwa i kolorystyk, dzięki czemu każdy może wybrać stylowe okulary na miarę własnych oczekiwań.

Posiadamy okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, przeciwsłoneczne z korekcją, okulary do makijażu oraz dziecięce. W naszym salonie oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich soczewek okularowych renomowanych firm, takich jak Zeiss, Hoya, Essilor, Rodenstock, JZO. Można zaopatrzyć się również w soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji soczewek, krople do oczu i soczewki kontaktowe zmieniające kolor tęczówki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.